INDICADORS GENT GRAN

SOBRE EL TOTAL REGISTRAT




NOVES ALTES I INCORPORACIONS

Indicador: Taxa cobertura poblacional 2018. Total amb més de 65
Resultat:6.46 amb un poblaciķ acumulada de N=291
DefiniciķEficācia en arribar a poblaciķ igual o més gran de 65 anys
CālculQuocient entre el nombre d"usuaris i la poblaciķ igual o més gran de 65 anys (%)
Font:Elaboraciķ prōpia anual amb el total de persones actives ( 2 anys sense cap activitat = Baixa) i IDESCAT 2017
Indicador: Taxa cobertura poblacional 2018. Dones amb més de 65.
Resultat:7.78 amb un poblaciķ acumulada de N=199
DefiniciķEficācia en arribar a la poblaciķ dones igual o més gran de 65 anys
CālculQuocient entre el nombre d"usuaris i la poblaciķ dones igual o més gran de 65 anys (en %)
Font:Elaboraciķ prōpia anual amb el total de persones actives ( 2 anys sense cap activitat = Baixa) i IDESCAT 2017
Indicador: Taxa cobertura poblacional 2018.Homes amb més de 65.
Resultat:4.37 amb un poblaciķ acumulada de N=85
DefiniciķEficācia en arribar a la poblaciķ honmes igual o més gran de 65 anys
CālculQuocient entre el nombre d"usuaris i la poblaciķ homes igual o més gran de 65 anys (en %)
Font:Elaboraciķ prōpia anual amb el total de persones actives ( 2 anys sense cap activitat = Baixa ) i IDESCAT 2017





Taula 1. 2018. Activitats amb inscripcions (Edat mitjana ascendent)

CODI LLOC EXECUCIĶ NOM ACTIVITAT TOTAL INSCRITS NOMBRE DE PLACES EDAT MITJANA GRUP HOMES DONES Data Inici Data Fi
469BuenosAiresCONNECTA'T A LA XARXA88663507-05-201818-05-2018
530UGGAEscoleta dels avis i les āvies131567.464910-01-201815-03-2018
568BuenosAiresCREA I DISSENYA DOCUMENTS DE TEXT4067.50402-10-201807-11-2018
504BuenosAiresDespertar amb un somriure (Cicle salut i gent gran 2018)111568.0911010-04-201826-04-2018
360BuenosAiresMusicoterāpia6068.331505-09-201730-06-2018
466BuenosAiresRETOC FOTOGRĀFIC I PRESENTACIONS DIGITALS141468.367704-04-201810-05-2018
567BuenosAiresINICIA'T A LA INFORMĀTICA10068.92801-10-201801-11-2018
464BuenosAiresINICIA'T A LA INFORMĀTICA231469.0461719-02-201822-03-2018
204BuenosAiresIoga7069.141602-10-201731-07-2018
490LaVilaLa Vila. INCORPORA INTERNET AL TEU DIA A DIA101069.36403-04-201827-04-2018
487LaVilaLaVila. RETOC FOTOGRĀFIC I PRESENTACIONS DIGITALS71069.433404-04-201810-05-2018
200BuenosAiresBalls de salķ202169.4541516-02-201716-02-2019
468BuenosAiresINCORPORA INTERNET AL TEU DIA A DIA10769.76303-04-201827-04-2018
391LaVilaINICIA'T A LA INFORMĀTICA111069.732919-02-201823-03-2018
454BuenosAiresBALL en LINIA 343069.7943013-11-201701-07-2018
443BuenosAiresBALL en LINIA313069.8142722-11-201701-07-2018
361BuenosAiresTxi-kung162070.3121404-10-201730-06-2018
465BuenosAiresCREA I DISSENYA DOCUMENTS DE TEXT151471.241020-02-201823-03-2018
392LaVilaCREA I DISSENYA DOCUMENTS DE TEXT101071.86420-02-201824-03-2018
532BuenosAiresBall amb música en Viu. Primer diumenge de cada mes2180720204-03-201804-12-2018
590UGGATaller: Gestiķ de les emocions120720105-06-201805-06-2018
508LaVilaCONNECTA'T A LA XARXA2572.52014-05-201829-05-2018
362BuenosAiresManualitats222072.8202102-10-201730-06-2018
398BuenosAiresTertúlia informātica6073.174215-09-201730-06-2018
501LaVilaLa Vila. MOU LA MENT202073.902011-01-201801-06-2018
531UGGALectura sense Edat. 61876.52415-09-201730-06-2018
372LaVilaLa Vila. MUSICOTERĀPIA3080.670305-09-201730-06-2018
345BuenosAiresJocs taula (Tardes)580854101-09-201601-07-2018




Taula 2. 2018. Activitats sense inscripciķ prčvia en Gent Gran

CODI LLOC EXECUCIĶ NOM ACTIVITAT DATA INICI LLOC DataFinal Durada x sessiķ en h.
193 BuenosAires AMA Martorell 02-01-2017 02-01-2018 2.5
191 BuenosAires AMA RESERVA 03-01-2017 03-01-2018 19.5
413 LaVila ASSOTEA 02-10-2017 31-07-2018 3.25
444 BuenosAires CAN SERRA 16-11-2017 31-07-2018 2
571 BuenosAires CONNECTA'T A LA XARXA 10-12-2018 21-12-2018 2
568 BuenosAires CREA I DISSENYA DOCUMENTS DE TEXT 02-10-2018 07-11-2018 2
570 BuenosAires INCORPORA INTERNET AL TEU DIA A DIA 08-11-2018 05-12-2018 2
567 BuenosAires INICIA'T A LA INFORMĀTICA 01-10-2018 01-11-2018 2
204 BuenosAires Ioga 02-10-2017 31-07-2018 1
341 BuenosAires Jocs de Taula 01-07-2017 01-07-2018 3.5
147 LaVila La Vila. IOGA 01-09-2017 30-09-2019 1
372 LaVila La Vila. MUSICOTERĀPIA 05-09-2017 30-06-2018 1
414 LaVila La Vila. PUNTAIRES 04-10-2017 31-07-2018 3
360 BuenosAires Musicoterāpia 05-09-2017 30-06-2018 1
349 BuenosAires PUNTAIRES 02-10-2017 01-07-2018 3
569 BuenosAires RETOC FOTOGRĀFIC I PRESENTACIONS DIGITALS 05-11-2018 06-12-2018 2
199 BuenosAires Reunio GENT GRAN 17-02-2017 17-02-2019 0
307 BuenosAires SALA DE CALDERA 26-06-2017 25-06-2026 0
398 BuenosAires Tertúlia informātica 15-09-2017 30-06-2018 2


---
Unitat per a la gent gran activa - PMSAPM
Av. Fèlix Duran i Cañameras núm. 5, planta 1a.
08760 Martorell
Telèfon: 937742077